Grzejnik T19 na wifi

      Możliwość komentowania Grzejnik T19 na wifi została wyłączona

Grzejnik z konwektorem na prąd T19 to nowa seria wielofunkcyjnych kaloryferów na prąd z opcją zdalnego regulowania przez internet. Udostępniona na smartfony apka umożliwia także programowanie temperatur w cyklu 7-dniowym. Kaloryfery z tej serii dostępne są z grzałkami niskotemperaturowymi o wydajności grzewczej 1000, 1500 i 2000W, za pomocą tego da się dostosować odpowiedni kaloryfer do wielkości pomieszczenia i jego popytu na energię cieplną. Sterownie umożliwia nastawienie mocy grzewczej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym kaloryfer nie zawsze musi działać na maksymalnej wydajności grzejnej.T19 posiadają odporność IP24, zatem da się je śmiało użytkować w łazience i kuchni. Kaloryfery elektryczne z tej serii wytwarzane są z tłoczonej blachy ze stali obleczonej zabezpieczeniem antykorozyjnym i polakierowane odpornym na wysokie temperatury. Programowalny termostat ma wbudowany sensor uchylenia otworu okiennego, który wyłączy grzejnik samoczynnie, gdy przewietrzamy pokój. W komplecie z grzejnikiem jest zestaw mocowań na ścianie oraz nóżki do ustawienia kaloryfera.

Najistotniejsze informacje:

1. Programowalny sterownik z programowaniem siedmiodniowym i funkcją zdalnego sterowania przez komputer za pośrednictwem bezpłatnej apki Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją obudowa wyprodukowana w klasie szczelności IP24 umożliwiająca instalacje w pomieszczeniu kuchennym i pralni.

3. Automatyczny odłącznik bezpieczeństwa chroniący przed nadmiernym nagrzaniem.

4. Instalacja na nóżkach lub na ścianie.

5. Wmontowany czujnik otwartego okna.

6. Zasilanie 230V.

7. Kabel podłączeniowy 1,5m z wtyczką.

Gwarancja wytwórcy 2 lata na grzejnik, 5 lat na element grzewczy.