Grzejniki hygiene

      Możliwość komentowania Grzejniki hygiene została wyłączona

Bytujemy w obecnie coraz bardziej pozbawionych bakterii warunkach. Ograbieni z bytności z brudem nie uodporniamy się. Owocem takiej sytuacji są ustawiczne zachorowania na uczulenia. Koniecznością życia z ową przypadłością jest utrzymanie sterylności. W pomieszczeniach podgrzewanych standardowymi kaloryferami jest to na tyle ograniczone, że kaloryfery posiadają radiatory nieproste do odkurzenia. Na radiatorach i kratkach zbiera się znaczna część kurzu i zanieczyszczeń. Poza tym grzejnik w okresie grzewczym ogrzewany co pogłębia szkodliwość kurzu skumulowanych na kratce. Właściwym modelem kaloryfera, ułatwiającym przystępne czyszczenie jest wersja sanitarna. Model ten, z powodu na nieobecność radiatorów i zapewniające znaczny odstęp wsporniki ścienne zapewnia łatwiejszy dojście, a co za tym idzie również zapewnienie sterylności. Grzejniki higieniczne mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie higiena i czystość ma szczególne oznaczenie. Instalowane są więc w ambulatoriach, przychodniach, gabinetach lekarskich, a także co raz częściej i w mieszkaniach prywatnych.
Kaloryfery sanitarne , tak jak i standardowe modele, występują w szerokiej ofercie rozmiarów: od 300 do 900 mm wysokości i od 400 do 3000 długości. Tak, jak te z radiatorami, mogą być zasilane od dołu (wersja Ventil) jak i z boku. Wydajność buduje się dokładając dodatkową płytę ogrzewającą,może być ich góra 3. Do kaloryferów higienicznych dedykowane są specyficzne zapewniające oddalenie wsporniki ścienne, które powinno się dokupić osobno. Dla osób doceniających innowacje jest możliwość zamówienia w kolorze. Kaloryfery te można zamówić w edycji dekoracyjnej z gładką przednią płaszczyzną.
Reasumując, tam gdzie konieczne jest zachowanie porządku zamiast typowego grzejnika instalujemy odpowiedniej mocy kaloryfery sanitarny . Jesteśmy w stanie go zamówić także w wersji ozdobnej i w dowolnym kolorze. Pamiętamy o doborze odpowiednich wsporników ściennych.

grzejniki higieniczne purmo plan cv ico