Grzejniki kanałowe

      Możliwość komentowania Grzejniki kanałowe została wyłączona

Kaloryfery podłogowe to luksus temperaturowy połączony z estetyką i najwyższą jakością – optymalne rozwiązanie dla wymagających.
Aranżacja współczesnych wnętrz kreuje architektom coraz więcej problemów, często również zbyt mało miejsca na kaloryfery naścienne, a klasyczne powierzchniowe ogrzewanie podłogowe zobowiązuje do specjalnego przystosowania konstrukcyjnego posadzki. Idealnym wyjściem w tej sytuacji są grzejniki podłogowe. System ogrzewania kanałowego podłogowego nie ogranicza przestrzeni, to idealne rozwiązanie z powodów estetyki. Można je swobodnie rozmieszczać we wnętrzu, ale w większości przypadków umieszczane są bezpośrednio przy przeszkleniach. Grzejniki podłogowe nie tylko idealnie grzeją wnętrza, ale też osłaniają przed wnikaniem chłodnego powietrza z tarasów, balkonów, ogrodów zimowych, wiatrołapów, przewiązek itp.
W przeciwieństwie do ogrzewania podłogowego grzejniki kanałowe mogą grzać wnętrza samodzielnie, szybciej też reagują na zmianę warunków we wnętrzu, będąc jednocześnie układem łatwym do zastopowania i regulacji.
Aquilo to seria grzejników Purmo przygotowana, by celować w wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyprodukowane są w różnych wersjach ? z wentylatorami F1T, z wentylatorami wzmocnionymi, które mają wyższą wydajność cieplną: Aquilo F1P, jak i bez wentylatora FMK. Grzejniki kanałowe też maja możliwość pracować jak klimatyzator i chłodzić pomieszczenia. Są to specjalne serie Aquilo F2C jak i F4C.

F1P