Gumiaki dla każdego

      Możliwość komentowania Gumiaki dla każdego została wyłączona

Niejednemu z was na hasło kalosze kojarzy się solidny, sporej wagi, wykonany z gumy but narzucany na rajstopę. Rozpamiętujemy przy tym wyprawy na ryby czy do lasu. Pamiętamy też często jak pokilku godzinach łażenia, odczuwaliśmydyskomfort brak dojścia powietrza do naszych nóg oraz fakt ile miejsca kalosze absorbowały np. w bagażniku samochodu kiedy całą rodziną powracaliśmy z eskapady.

Kalosze Bekina to produktniepowtarzalny. Nie wciąga się ich na rajstopę tylko na but, stądbłyskawiczna możność zdjęcia czyponownego założenia. Dodatkowym ich walorem są niewielkiewymiary. Rozmiar po zdjęciu gumofilca to zaledwie 2-3 cm. Jest to komfortowe,bo kalosze wolno je praktycznienosić ciągle przy duszy. Swobodnie mieszczą się także pod fotelem w samochodzie, czy w skrytce. Posiadanie kaloszy Bekina, w przypadku osób podróżujących samochodem ma swoje dodatkowe plusy. Doskonale wywiązują się nietylko w powyżejwymienionych eskapadach na grzyby czy na ryby, ale są niezbędne np. w czasie wizyty w ręcznej myjni. Dotychczas groziło to zazwyczaj zmoczeniem obuwia. Bekina sprawdza się także w okolicznościachawaryjnych. Zalaniu, ubłoceniu, zaśnieżeniu, czyli w tych w jakich przedostanie się ?suchą nogą? nie jest możliwe. Gumiaki Bekina uznają także bizneswoman i biznesmeni, których w okolicznościach ?nagłej potrzeby? pozostaje opcja wizyty w mokrym lesie. Wówczas zastosowanie gumiaków zagwarantuje , że eleganckie obuwie pozostanie nie zmoczone.

Bekine uznało już wojsko i armia w Skandynawi oraz NATO.Ta opinia pozwala mieć gwarancję, że gumiaki spełnią swoje zadanie w trudnych i nie typowych sytuacjach.