Kotły Vailanta z zasobnikiem i sterownikiem – kwadratowa siła grzania

      Możliwość komentowania Kotły Vailanta z zasobnikiem i sterownikiem – kwadratowa siła grzania została wyłączona

Pakiet pieca kondensacyjnego marki Vaillant ecoTec 23kW z kwadratowym buforem na ciepła wodę 100l i sterownikiem calorMatic 450 to pełne źródło grzania i zagrzewania wody dla pojedynczego obiegu grzewczego. Wymiennikiem może być sieć kaloryferów albo podłogówka. Tak zestawiony zestaw umożliwia dostarczenie ciepła dla mieszkania o powierzchni nawet 250 m2 i ciepłej wody dla 2-3 osób.
Tudzież pakiet składający się z kotła Vaillat ecoTec 23kW, kwadratowego bufora o pojemności 100l i sterownika calorMatic 470 wraz z czujnikiem VR61 i modułem VR10 stanowi pełen pakiet do dostarczenia c.w.u. i ogrzewania skonstruowanego z dwóch oddzielnych układów grzewczych. układy mogą być na przykład grzejnikowe i podłogowe. Taki zestaw gwarantuje wystarczającą ilość ciepła dla kwater i apartamentów do 250m2. Wielkość bufora zapewnia c.w.u do paru punktów odbioru jednocześnie dla nawet 2-3 osób.
System kondensacji kotłów zwiększa ich efektywność i pozwala na obniżenie rachunków w ogrzewaniu. Piec ma wyższą skuteczność przy 30% obciążeniu zyskuje 108%. Funkcja Aqua Kondens System (ASK) pozwala na zastosowanie efektu kondensacji także w procesie przygotowania ciepłej wody co pozwala na kolejne oszczędności. Dodatkową korzyścią jest funkcja dopasowania do innego typu gazu poprzez przeregulowanie pieca. Kotły zawierają dwustopniową pompę sterowaną z poziomu elektroniki kotła, odpowietrznik, naczynie wzbiorcze i zawór bezpieczeństwa.
Zasobnik stojący Biawar Quattro, wymieniony w zestawach, ma zasobność 100l i wysoką klasę oszczędności energetycznej A ze stratą postojową tylko 32,08 W/dobę. Ciekawy kwadratoway kształt uzupełnia formę pieca.
Regulatory tygodniowe zastosowane w obu zestawach to calorMatic z tym, że model 450 nadzoruje pojedynczym obiegiem grzewczym i obiegiem ciepłej wody, a 470 wraz z sterownikiem VR61- podwójnymi układami grzewczymi.
Tak skonstruowane zestawy to najwyższa jakość gwarantowana przez czołowych producentów z branży ogrzewania w wyjątkowej cenie, niedostępnej w żadnej innej ofercie.