Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi

      Możliwość komentowania Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi została wyłączona

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w komplecie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzewczej MD100 z regulatorem elektronicznym i zdanym regulowaniem i elementami do montażu. Jest to propozycja dla kupujących, którzy oczekują opcji zdalnej kontroli oraz regulacji układu grzewczego. Pomysł zda egzamin w sytuacji, gdy powracamy do domu o różnych porach i chcemy sobie bez względu na wskazania programatora tygodniowego zapewnić komfortową temperaturę. Pakiet ten jest także najodpowiedniejszym wyborem do grzania pomieszczeń w domach letniskowych, gdzie dzięki zdalnemu sterowaniu możesz uruchomić ogrzewanie przed przybyciem.

Atuty:

-samoprzylepna siatka – upraszcza układanie i uniemożliwia ruch przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – jest możliwość ułożyć ją w kleju wprost pod płytkami bez unoszenia poziomu podłogi,

-moc 100 W/m2 – oferowana do grzania zasadniczego jak i do pracy okresowej w domach w/g standardów izolacji od 2017 roku i jako grzanie dodatkowe dające wrażenie ciepłej podłogi w innych budynkach.

-dotykowy ekran z intuicyjnym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna Elektra MDPACK dostarczana jest w rolce o wymiarach 0,5m, a jej klejony podkład możesz docinać w celu dopasowania do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe informacje odnoszące się do montażu maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dostarczanej razem z kompletem.

Zakres pakietu:

-mata grzewcza Elektra z serii MD100 – zasilana z jednej strony.

-termostat z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury wnętrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-przewodowy czujnik temperatury podłogi,

-rury peszlowe spajające matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod programator.

Gwarancja producenta:

-mata grzejna (wyprodukowano w Polsce): 20 lat,

-regulator temperatury (wyprodukowano w Danii): 2 lata.