Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

      Możliwość komentowania Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi została wyłączona

Mata grzejna na prąd marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem i elementami montażowymi. Jest to propozycja dla użytkowników, oczekujących możliwości zdalnej kontroli i regulacji instalacji grzejnej. Rozwiązanie zda egzamin w momencie, kiedy powracamy do domu o różnych godzinach i pragniemy sobie niezależnie od nastawy programatora 7 dniowego załatwić komfortową temperaturę. Komplet ten jest także najlepszym wyborem do podgrzewania pomieszczeń domów wakacyjnych, gdzie dzięki bezprzewodowemu programowaniu można uruchomić instalację przed przyjazdem.

To co najistotniejsze:

– samoprzylepna siatka – ułatwia układanie i zabezpiecza przed przemieszczaniem się maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez podnoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – wysoka moc sprawia, że nadaje się do ogrzewania głównego, jak również do zastępczego zapewniając szybkie podgrzewanie podłogi.

– sensoryczny ekran z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia oraz eksploatacji,

– moduł WiFi – umożliwia zdalnie obsługiwać i prościej wyregulować czujnik tygodniowy – bezprzewodowe programowanie można zrealizować przez wybrane pasmo internetowe (także internet komórkowy).

Mata grzejna oferowana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoklejący podkład można ciąc by dopasować do wybranego układu podłogi. Szczegółowe wiadomości dotyczące montażu maty oraz programatora można znaleźć w instrukcji dołączonej wraz z zestawem.

Zawartość pakietu:

– mata grzewcza Elektra z serii MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– regulator z ekranem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszel łączące matę z regulatorem oraz obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wykonana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.