Podgrzewacz prądem Slim 20L 360x430mm

      Możliwość komentowania Podgrzewacz prądem Slim 20L 360x430mm została wyłączona


Pojemnościowy elektryczny podgrzewacz c.w. Slim jest odpowiednio skonstruowany do miejsc o niewielkiej kubaturze. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zabiera dużo mniej miejsca niż tradycyjne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako źródło c.w. w łazience i kuchni. Dedykowany jest do montażu nad punktem uzyskania c.w.u.. Podgrzewacz elektryczny Kospel Slim 80L 360x1170mm dysponuje mocą nominalną 2000W i zasilany jest prądem 230 Volt.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i zabezpieczony równą warstwą na całej powierzchni specjalną farbą o odpowiednio dobranej grubości. Izolacja termiczna zrobiona jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to wysoką trwałość zbiornika a także mniejsze koszty użytkowania w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim mają możliwość regulacji temperatury wody w granicach 20-77 st. C. Uzupełniająco wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO pozwala na ustawienie czasu uruchomienia oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami przy pomocy tabletu i aplikacji producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z ogrzewacza.