Stopki zapobiegające poślizgom

      Możliwość komentowania Stopki zapobiegające poślizgom została wyłączona

Stopki antypoślizgowe to nie tylko taśmy. To również podkładki. Mają użytek w każdym punkcie, gdzie jest ważny pewny krok, pewność i komfort, gdzie istnieje groźba poślizgnięcia się i przewrócenia się.

Materiały zapobiegające poślizgom to krąg produktów, która obejmuje różnego typu maty gumowe. Unikalne wytworzone maty gumowe, umocnione, mogą funkcjonowa| nawet w najbardziej surowych sytuacjach. Są plastyczne, miękkie, równolegle bardzo trwałe, zabierają niewiele miejsca bagażowego. Ta ostania cecha jest równie istotna, jak inne właściwości, ponieważ maty antypoślizgowe często wykorzystywane są przez służby ratownicze podczas interwencji, by zabezpieczyć punkt zdarzenia.

Pośród mat antypoślizgowych znaleźć można maty różnej grubości, z warstwą samoprzylepną. Produkowane są one na zlecenie w podanych przez klienta rozmiarach. Dlatego mają możliwość spełniać najbardziej indywidualne wymagania konsumentów.

Maty zapobiegające poślizgom wykonane są z kauczuku EPDM. Dzięki jego cechom fizycznym i chemicznym jest to tworzywo o bardzo dużym zakresie użycia.

EPDM nie starzeje się i nie kruszy, zachowuje pomimo upływu czasu jej właściwości plastyczne. Te właśnie właściwości wskazały o jej użyciu do wyrobu uszczelek, które z założenia powinny być skuteczne i trwałe.

W zestawie zabezpieczeń antypoślizgowych są podkładki. To duża grupa produktów samoprzylepnych, jakie używane są w przemyśle wytworu mebli, transporcie, mają zarówno zastosowanie w wykończeniu biur i punktów użyteczności publicznej i w każdym miejscu, gdzie wymagana jest ochrona antypoślizgowa. Dodatkowo są stosowane do do zabezpieczenia powierzchni przed niszczeniem, tłumienia drgań.