Zasilany na prąd przepływowy podgrzewacz zimnej wody Amicus EPO2

      Możliwość komentowania Zasilany na prąd przepływowy podgrzewacz zimnej wody Amicus EPO2 została wyłączona

Elektryczne podgrzewacze wody Amicus EPO2 to działające pod ciśnieniem urządzenia do ekspresowego, bieżącego podgrzania wody. Przepływowe ogrzewacze to niewielkie i tanie urządzenia umożliwiające szybkie dostarczenie ciepłej wody użytkowej. Ich zasadniczą mocną stroną jest to, że nie są ograniczone wielkością zbiornika i umożliwiają korzystanie z gorącej wody w dowolnym czasie. Wykładnikiem użycia do większej ilości punktów odbioru wody jest wyłącznie ich moc.
Firma Kospel w swoim asortymencie proponuje model o wszechstronnym zastosowaniu, gdyż daje się go obracać i dzięki temu montaż możliwy jest zarówno nad i pod miejscem poboru wody cieplej. Małe wymiary aparatu umożliwiają instalacje generalnie w każdym miejscu.
Zamontowany fabrycznie drobnostrumieniowy perlator zapewnia komfortowe użytkowanie oraz do 50% zaoszczędzonej wody i energii. Zasilane są do instalacji 230V. W zależności od dostarczania ciepłej wody użytkowej do miejsc poboru stosuje się ogrzewacz elektryczny od 3,5 kW przy podłączeniu do umywalki. Od 4,5kW w przypadku zasilania dwóch umywalek jednocześnie. Przy używaniu zlewu zalecane jest użycie urządzenia od 5,5kW. Wydajność urządzenia pozwala na uzyskanie nawet 2,9 l/minutę ciepłej wody. Każde z urządzeń ma atest higieniczny.

 

amicus_epo2