Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval

      Możliwość komentowania Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval została wyłączona

Klimatyzator ścienny Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, przeznaczone do budynków mieszkalnych, biurowych i pensjonatów.
Maksymalna wydajność i niskie zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone certyfikatem A++. Wszystko to sprawia że jest znakomitą propozycją dla firm, które poszukują klimatyzatora służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako wyjątkowo tanie źródło ogrzewania budynku.Efektywna powietrzna pompa ciepła sprawia, że dogrzewanie pomieszczenia jest 2 krotnie tańsze, niż za pomocą konwektorów elektrycznych.
Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH 17-025 NW zalecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od10 do 80m2 – wskazane dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Pakiet zawiera także programator do zdalnego sterowania.Natychmiastowe chłodzenie budynku gwarantuje wewnętrznywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zapewni pompa ciepła o sprawności 3:1.
Zakres dostawy: klimatyzator jednostkę wewnętrzną Saunier Duval 17 NWI, wymiennik jednostkę zewnętrzną Saunier Duval 17-NWO,programator IR, instrukcja montażu.

http://www.szuflandia.info/abc/elfa-wie-jak-urzadzic-garderobe.html