Nagrzewnice wodne w zestawie Leo Due 40

      Możliwość komentowania Nagrzewnice wodne w zestawie Leo Due 40 została wyłączona

Nagrzewnice wodne pomieszczeń w pakietach z termostatem dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztat, biura.
Efektywność takiego ogrzewania jest uzależniona od temperatury zasilania na dopływie, temperatury w pomieszczeniu i od prędkości obrotowej wentylatora. Układ zasilania powinien dostarczyć także odpowiednią ilość gorącej wody w ilości np. 2000 litrów na godzinę.

Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna w pakiecie Leo Duo 90.

To rozwiązanie będzie optymalne dla każdego kto chce kupić tani i skuteczny system. Najważniejsza kwestia to ta że ten system posiada wszystkie najważniejsze elementy potrzebne do instalacji. W zestawie jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe a także rozdzielacz sygnału sterującego. Całość gwarantuje uniknięcia problemu pod czas uruchomienia. Dodatkowo jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach zestawu.
Bardzo ważną sprawą jest prawidłowy dobór nagrzewnic w taki sposób aby zagwarantować odpowiednią moc grzewczą do wielkości pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba brać pod uwagę zapotrzebowanie na ciepło, temperaturę wody zasilającej. Szczegółowy opis sposobu znajdziesz w opracowaniu jaka nagrzewnica wodna. Zestawy w zestawachLeo Quattro kupisz w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz standardowych nie tylko w Krakowie.