Piec gazowy Immergas dwufunkcyjny Victrix Tera 4,9-32kW kondensacyjny ISM-01-21747 dla specjalisty

      Możliwość komentowania Piec gazowy Immergas dwufunkcyjny Victrix Tera 4,9-32kW kondensacyjny ISM-01-21747 dla specjalisty została wyłączona

SKU: c3d918d315d9 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Piec gazowy Immergas dwufunkcyjny Victrix Tera 4,9-32kW kondensacyjny o parametrach: Mocowanie: wiszący, Funkcje: dwufunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 32kW, Zasilanie: GZ50, Zakres: 31-40kW,
Oferta firmy Immergas to ekonomiczne kotły grzewcze – kondensacyjne i tradycyjne – pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Kocioł gazowy Immergas dwufunkcyjny kondensacyjny: moc: 4,9-28 kW dla c.o. i 4,9-32 kW dla c.w.u. gwarantujący wydajność ciepłej wody na poziomie 14,1 l/min dla delta T 30 stopni.

Kompletne źródło ciepła dla dużych mieszkań i domów jednorodzinnych. System kondensacji pary wodnej sprawia, że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do tradycyjnych kotłów gazowych i niezależnie od ciągu kominowego. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.

To, co najważniejsze:

  • wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej dla lepszej żywotności kotła,
  • w pełni elektroniczne płynne sterowanie mocą w zakresie c.o. i c.w.u. to komfort i bezpieczeństwo użytkowania,
  • elektroniczna pompa C.O. o wysokiej wydajności gwarantuje niskie rachunki za energię elektryczną,
Zakres dostawy obejmuje
  • kocioł gazowy Victrix Tera 32, uzbrojony w elementy:
    • energooszczędna pompa obiegowa o ciśnieniu 0,3 bara przy wydajności 1000 l/h,
    • naczynie wzbiorcze 6,4 l,
    • grupa bezpieczeństwa c.o.
Waga: 40 kg

Do kotła można podłączyć sterownik pokojowy.

Gwarancja producenta: 2 + 3 lata po uruchomieniu przez uprawnionego instalatora marki Immergas.