Piec gazowy Vaillant ecoTEC 8,7-48,0kW kondensacyjny ISM-01-21581 dla specjalisty

      Możliwość komentowania Piec gazowy Vaillant ecoTEC 8,7-48,0kW kondensacyjny ISM-01-21581 dla specjalisty została wyłączona

SKU: 6169d937e6ea Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

Piec gazowy Vaillant ecoTEC 8,7-48,0kW kondensacyjny o parametrach: Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 48kW, Zasilanie: GZ50/propan, Pojemność: , Zakres: >40kW,
Oferta firmy Vaillant to ekonomiczne kotły grzewcze – kondensacyjne i tradycyjne – pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty https://www.tanie-ogrzewanie.pl/piece-gazoweaillant charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Kocioł gazowy Vaillant jednofunkcyjny kondensacyjny: moc: 8,7- 48,0 kW ***** paliwo: GZ 50 (GZ35, GZ 41,5), propan ****

Kompletne źródło ciepła dla dużych mieszkań i domów jednorodzinnych. System kondensacji pary wodnej sprawia że kocioł pracuje z większą wydajnością w stosunku do innych kotłów gazowych. Początkowo większa cena zakupu jest rekompensowana niższymi rachunkami za gaz dlatego szczególnie polecany jest do domów i mieszkań o dużej powierzchni oraz domów gdzie paliwem jest dużo droższy gaz płynny. 
Kocioł z zamkniętą komorą spalania. Powietrze potrzebne do spalania pobierane jest dodatkową rurą z zewnątrz budynku, dzięki temu kocioł nie wymaga specjalnego pomieszczenia i może być zamontowany w pomieszczeniu o małej kubaturze jak łazienka lub kuchnia.
W pełni elektroniczny panel sterowania z komunikatami o pracy palnika i systemu ogrzewania i komunikatami dotyczącymi serwisu. Palnik wykonany jest ze stali szlachetnej, co zapewnia dużą trwałość urządzenia.

Istnieje możliwość rozbudowy o zasobnik centralnej wody użytkowej. Kupując pakiet promocyjny z zasobnikiem otrzymujesz markowy zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Gwarancja producenta: 2 lata