DomoPlus ? gniazdko na plus czyli na poziomą plus skośną wtyczkę

      Możliwość komentowania DomoPlus ? gniazdko na plus czyli na poziomą plus skośną wtyczkę została wyłączona

Pewność to podstawa. Jest to nader ważne tam, gdzie przebywają nasi najbliżsi i dzieci, czyli w domu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników ,a mianowicie prądu i wody. Tylko gniazda wtykowe DomoPlus pozwalają na przyłączenie i funkcjonowanie instalacji elektrycznej w okolicznościach narażenia na działanie wody.
Świetnie spełniają swoją rolę w znajdujących się blisko domu ogródkach. W wypadku podpięcia działającej na prąd kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy pragniemy zadbać o oświetlenie naszego domu. Nie potrzebujemy obawiać się o typ wtyczki jaką mamy. Niezależnie czy podłączymy urządzenie zakończone poziomą, czy też skośną wtyczką, gniazdo wtykowe będzie można zatrzasnąć i uzyskać pełną szczelność. Umożliwia to, niestety dość duża konstrukcja gniazda. Właściwa głębokość i ruchoma wkładka pozwala na owe funkcjonowanie. Dodatkowy sprzęg wykonany z żelu zabezpiecza i uszczelnia podłączony przewód zasilający. Szczelność połączenia sprawdza się również w wypadku pracy w nietypowych warunkach jak kurz, wilgotność, deszcz czy opady śniegu.
Gniazdka wtykowe można zamontować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazd wtykowych mocowanych na tynku można zainstalować je w małej zbiorczej puszcze.
Scame DomoPlus to idealne, bezpieczne i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do wykorzystania domowego w niezwykłych sytuacjach.